OPERÁTOR (ÁLLANDÓ DÉLUTÁNOS MŰSZAKRA) Karrier

Egyéb kategória

Az érdi székhelyű, 15 éve szerszámkészítéssel és műanyag fröccsöntéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő GIA Form Kft. munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Általános iskolai végzettség
Megbízhatóság, önállóság,
Pontos, precíz munkavégzés,
Tisztaság iránti igény,

Állás során elvégzendő feladatok:

Műanyag fröccsöntő gép alapanyaggal való feltöltése, fröccsöntés, kézi konfekcionálás, termék csomagolása, a csomagoláshoz szükséges anyag biztosítása, címkézés, minőségbélyegzés, termékek elhelyezése a kijelölt raklapon;
Termékek összeszerelése a szerelési útmutatónak megfelelően, címkézés, raklapra helyezés, dobozolás, csomagolás;
Folyamatos, kétóránkénti méret- és minőségellenőrzés;
Hiba észlelése, nem megfelelő termék kezelése, minőségellenőr és gépbeállító értesítése a nem megfelelőségről;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

hasonló területen szerzett tapasztalat előny.
monotonitás tűrése

Amit nyújtunk:

családias hangulat
jó csapat
rendezett munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Érd